Tersaneler Evden Eve Nakliyat

Tersaneler Evden Eve Nakliyat

Tersaneler evden eve nakliyat hizmetini üstün kalitede veren Bektaşoğlu Nakliyat firmamız ile evlerinizi taşımanız gerektiğinde bunun sizin için sıkıntı verici bir süreç olmasını önlemekteyiz. Eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almakta ve işimizi hızla tamamlamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturan firmamızın müşteri portföyü gün geçtikçe genişlemekte ve bizlerde büyümeye ve şevkle çalışmaya devam etmekteyiz.

Profesyonel ekiplerimiz ile planlı olarak çalışmakta ve taşınma sırasında bütün detayları sizler adınıza yetkili arkadaşlarımız ile bizler düşünmekte ve gerçekleştirmekteyiz. Bunlar arasında eşyaların taşınma sırasında zarar görmesini önlemek için paketleme ve ambalajlama yapmak en başta yer almaktadır. Çünkü bu işlem doğru yapılmadığı takdirde eşyaların zarar görme olasılığı oldukça yüksek olmaktadır. Bu nedenle de firmamız alanında uzman ekipleri ve kaliteli malzeme ile bu işlemi yapmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Tersaneler evden eve nakliyat hizmetin alan bazı kişilerin streslerinin yoğun olduğunu bilmekte ve bunu ortadan kaldırmak için de tüm müşterilerimize nakliyat hizmetini sigortalı olarak vermekteyiz. Sigortayı ekiplerimiz evinize girdiği anda başlatmakta ve yeni adresinize eşyalar taşınarak ekiplerimiz ayrılana kadar da devam ettirmekteyiz.

Binaların günümüzde çok katlı olması ile taşınma sırasında bina merdivenlerinin kullanılmasının risklerini bilerek asansörlü taşıma yapmaktayız. Modern asansör sistemlerimiz ile çok yüksek katlarda olan eşyaların dahi güvenle ve hızla nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Bütçenize uygun fiyatlar ile nakliyat hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.