Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetimiz ile taşınmanın sıkıntı verici bir süreç olmasını önlemekte ve eşyalarınız için güvenli olarak taşınmasını sağlamaktayız. Bektaşoğlu Nakliyat firmamız sektörün lider firması olmayı dinamik ekibi ile son teknolojiyi takip ediyor olmasının yanında sizlere verdiği tüm sözleri tutuyor olması ile başarmaktadır. Üstlendiğimiz nakliyat hizmetini kısa zamanda sonuçlandırmakta ve yaşanan taşınma stresinin de ortadan kalkmasını yetkili arkadaşlarımızın koordinasyonunda sıfır hata ile hizmet vermemiz ile başarmaktayız.

Taşınma sırasında eşyaların güvende olması için alanında uzman olan ekiplerimiz ile kaliteli malzeme kullanarak paketleme ve ambalajlama yaparak sağlamaktayız. Kırılma ihtimali olan eşyalar için ilave önlem olarak içleri köpüklü kutular kullanmaktayız. Bu şekilde koruma altına aldığımız eşyaların üst katlarda olması halinde ise asansörlü nakliyat hizmetimizi vermekteyiz. Modern asansör sistemlerimiz ile çok yüksek binalarda yaşayan kişilerinde sorun yaşamadan taşınmasını sağlamaktayız.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetini alması gereken kişiler için hizmet kalitesi kadar fiyatların da bütçelerine uygun olması önem taşımaktadır. İstanbul merkezli firmamız da bütün müşterileri için en uygun fiyatları sunabilmek için fiyat teklifini telefonda değil evinize yapacağı ziyaret ile sunmaktadır. Bu fiyatın kesin olmasını sağlamakta ve taşınma sonrasında ilave maliyetler çıkartmamaktadır. Bütün müşterilerimiz bizim için özeldir ve onlar için özel nakliyat çözümleri sunarak memnun olacakları bir hizmet almalarını sağlamaktayız.

 

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.