Şehirler Arası Nakliyat

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde bunun sorun yaşamadan gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekte ve işimizi sıfır hata ile yapmaktayız. Nakliyat sektöründe lider olmayı da Bektaşoğlu Nakliyat firmamız Avrupa’daki nakliyat yöntemlerini ülkemize getirerek eşyalarınız için güvenli ve aynı zamanda konforlu bir nakliyay süreci oluşturması ile başarmaktadır. Yılın her günü çalışmakta ve bu sayede de sizlerin uygun olduğunuz zamanda taşınabilmenizi sağlamaktayız.

İstanbul çok kalabalık bir şehir ve firmamızın merkezinin olduğu şehrimize taşınan kişiler çok olduğu gibi yeni bir şehre taşınması gereken kişilerin sayısı da çok fazla olmaktadır. Firmamız da bu kişilerin eşyalarının güvende olarak taşınabilmesi için üstün kalitede hizmet vermektedir. Daha çok kişinin bu üstün kalitede ki hizmetimizi alabilmesi için de firmamız büyümeye devam etmektedir. Ekiplerimizi genişletirken Eşyaların güvenli olarak taşınması için modern asansör sistemleri ve yeni model araçlarımızı da arttırmaya devam etmektedir.

  

  

Güvenilir Nakliyat Firmaları

Şehirler arası nakliyat hizmetini almak istediğinizde bunun için firmamız güvenilir nakliyat firması olarak hizmet vermektedir. Uzun yılların deneyimi ile firmamız planlı olarak hizmet vermekte ve firmamızı tercih etmeniz halinde ise önce adresinize ücret almadan bir ziyaret gerçekleştirmekte ve fiyat teklifini de bu sırada eşyaları gördükten ve gerekli diğer bilgileri de aldıktan sonra vermektedir. Firmamızın teklifini onaylamanızın ardından da taşınma günü belirlenerek planlama yapılmakta ve bu şekilde taşınma gerçekleştirilmektedir. Taşınma günü adresinize gelen ekibimiz eşyaların koruma altında taşınması için kaliteli malzeme ile paketleme ve ambalajlama yapılmaktadır.

Şehirler arası nakliyat sırasında eşyaların uzun yolda güvende olması için uygun araçlar kullanmaktayız. Kapalı kasa, içleri süngerle kaplanmış araçlarımıza eşyaları dikkatle yerleştirmekteyiz. Uzun yolda istenmeyen kazaların olabileceğini bilmekte ve bunun için de sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını ve bir kaza olması halinde de oluşan hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Sizde evinizi ya da ofisinizi yeni bir şehre taşımanız gerektiğinde bunun için üstün kalitede hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.