Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat hizmetini müşteri memnuniyeti odaklı olarak vermekte olan firmamız hizmet kalitesinden ödün vermemekte ve ekiplerini işinde en iyi kişiler ile oluşturmaktadır. Evinizi taşımanız gerektiğinde firmamız profesyonel ekipleri ile taşınma öncesinde evinize yapılan ziyaret ile size özel fiyat teklifi sunulmakta ve ayrıca eşyaların miktarı yeni taşınacağı adres ile ilgili bilgiler alınarak planlama yapılmaktadır.

Taşınma gününde de yeterli sayıda personel ile gelinmekte ve eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için kaliteli malzeme ve uygun teknikler kullanarak paketleme ve ambalajlama yapılmaktadır. Bu şekilde koruma altına alınan eşyaların araçlara yüklenmesi sırasında binan merdivenlerinin kullanılması sırasında ortaya çıkacak riskleri asansörlü taşımacılık yaparak ortadan kaldırmaktayız. Yeni adresinde üst katlarda olması halinde asansörlerimizi kullanmaya devam etmekte ve bina sakinleri ile de sorun yaşamanızı önlemekteyiz.

Garantili Evden Eve Nakliyat Yapmaktayız

Beykoz evden eve nakliyat hizmetimizi yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi ile vermekteyiz. İşini severek yapan deneyimli ekipleri olan firmamız ayrıca son sistem asansörler kullanmakta ve araç filosunu da düzenli olarak yenilemektedir. Kapalı kasa araçlarımızın içlerini süngerle kaplamakta özel yöntemler ile araçlara yüklediğimiz eşyaların trafikte de güvende olmasını sağlamaktayız. Kimi zaman evinizi ya da ofisinizi şehir dışına da taşımanız gerekmekte ve bunun için de Bektaşoğlu Nakliyat olarak şehirler arası nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Detaylı bilgi için online iletişime geçebilirsiniz.

 

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.