Hizmet Politikamız

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Hizmet Politikamız

Nakliyat hizmetine ihtiyacın hiç bitmiyor olması ile günümüzde çok sayıda nakliyat firması hizmet vermektedir. Bu firmaların arasında ise Bektaşoğlu Nakliyat olarak bizler hizmet kalitemiz ile öne çıkmaktayız. Firmamızın hizmet politikası her müşterinin eşyasının maksimum güvenlik altında taşınması ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturulmasıdır. Bu amaçla da firmamız gelişmeye devam etmekte ve tüm personelimize düzenli eğitimler vermekteyiz.

Her müşterimizi ilkmiş gibi kabul ederek heyecan ile hizmet verirken aynı zamanda deneyimimizi de kullanmakta ve bu şekilde oluşturduğumuz hizmet politikamız ile sadece İstanbul’un değil çevre illerden de çok sayıda kişinin tercih ettiği firma olmayı başarmaktayız. Yolumuzdan sapmadan bu şekilde devam ederek tüm ülkeye hizmet veren en büyük nakliyat firması olma yolunda ilerlemekteyiz.

Hizmet Kalitemiz

Gün geçtikçe büyüyen firmamız asla hizmet kalitesinden ödün vermemekte ve her müşterisinin önemli olduğunu bilmektedir. Nakliyat hizmetine duyulan ihtiyacın farklılıklar gösterdiğini bilerek size özel çözümler üretmekteyiz. Hizmet politikamız doğru belirlenmiş olduğunu görmekte ve bunun için de müşterilerimizin memnun olmasını sağlamaktayız. Şehir içinde olduğu gibi şehirler arasında da üstün kalitede hizmet vermekte ve müşterilerimiz için ülkemizin her noktasına hizmet götürmekteyiz.

Yılın her günü çalışan bir firma olarak ihtiyaç duyduğunuz anda hizmet alabilmenizi sağlamaktayız. Geniş ekiplerimiz ile hizmetimizi kısa zamanda tamamlamaktayız. Taşınmanın stresli bir durum olduğunu bilerek anlayışlı ve güler yüzlü olmaya önem vermekteyiz.

 

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.