Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat hizmetimiz ile evinizi sorun yaşamadan taşımanızı sağlamaktayız. Bektaşoğlu Nakliyat olarak uzun yıllardır üstün kalitede hizmet vermekte ve memnun müşteri sayımızın gün geçtikçe artıyor olması ile de mutlu olmaktayız. Nakliyat sektörünün hata kabul etmediğini bilerek işinde en iyi olan kişiler ile ekiplerimizi kurmakta ve araç filomuzu da düzenli olarak yenilemekteyiz.

Firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalarınızın güvende olarak taşınacağını bilmenizi sağlamak için yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Bunu başarmak içinde TSE standardında kaliteli malzeme ile paketleme ve ambalajlama yaparak eşyaları koruma altına alarak başarmaktayız. Nakliyat sırasında bu oldukça önemli bir nokta olmasına rağmen yeterli değildir ve en büyük riskler eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de firma olarak asansörlü nakliyat hizmetimizi bütün üst katlarda oturan müşterilerimize vermekteyiz.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Kartal evden eve nakliyat hizmetimizde mümkün olan tüm önlemleri almakta ve eşyalar için güvenli bir nakliyat süreci oluşturuyor olmamıza rağmen ev sahiplerinin eşyalarım zarar görürse ne yaparım endişesini ortadan kaldırmak için sigortalı nakliyat yapmaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınma öncesinde evinizi ziyaret etmekte ve bu sırada bütçenize uygun olacak fiyat teklifini sunmaktayız. Onayınızı almanın ardından da eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için ekspertiz raporu hazırlamaktayız. İstanbul merkezli firmamız şehir içinde ve şehirler arasında taşınmanız gerektiğinde üstün kalitede hizmet vermektedir.

 

 

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.