Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat sırasında üstün kalitede hizmet almanızı sağlayan Bektaşoğlu Nakliyat firmamız sektörde uzun yılardır yer almakta ve edindiği deneyim ile de yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Geniş ekiplerimiz ile hizmet vermekte ve İstanbul’un en büyük ilçelerinden birinde yaşayan sizlerin evinizi taşımak için beklemenize gerek bırakmamaktayız.

Ev taşımanın stresli bir durum olduğunu bilerek anlayışlı olmaya önem vermekte ve işimizi sıfır hata ile yaparak da eşyaların zarar görmesini önlemekteyiz. Aldığımız önlemler arasında ise şunlar yer almaktadır.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Kaliteli malzeme ile her eşyayı cinsine uygun teknik ile koruma altına almaktayız.
  • Asansörlü taşıma yaparak eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmaktayız.
  • Yeni model, kapalı kasa araçlarımız ile nakliyeyi gerçekleştirmekte ve içlerini süngerle kapladığımız araçların içinde eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bakırköy evden eve nakliyat hizmetini almanız gerektiğinde firmamız kaliteyi uygun fiyatlar ile birleştiriyor olması ile sizlere hizmet vermektedir. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinize ilave ücretler almadan ziyaret gerçekleştirmekte ve eşyaları görerek fiyat teklifimizi sunmaktayız. Teklifimizi onaylamanız üzerine de taşınma gününü belirleyerek işimizi söz verdiğimiz süre içinde tamamlamaktayız. Sigortalı nakliyat hizmeti veren firmamız ile içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. İstanbul içinde olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de üstün kalitede hizmet vermekteyiz.

 

 

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.