Misyon Vizyon

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Misyon

Bektaşoğlu Nakliyat firmamız uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer almakta ve sektöre getirdiği yenilikler ile de diğer nakliyat firmalarına örnek olmaya devam etmekteyiz. Edindiğimiz misyon ile her müşterimiz içim yüzde yüz müşteri memnuniyeti olacak şekilde üstün kalitede hizmet vermekteyiz. İstanbul merkezli olan firmamız ülkemizin kalbi sayılan bu büyük metropolde yaşayan çok sayıda kişinin nakliyat hizmeti alması gerektiğinde bunun için üstün kaliteyi aynı zamanda uygun fiyatlar ile bulabilmelerini sağlamaktadır. Kesintisiz hizmet veren bir firma olarak her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda yer almakta ve planlı olarak çalışarak işimizi kısa sürede tamamlamaktayız.

Firmamız Türkiye ekonomisine katkısını arttırmak için büyümeye devam etmekte ve firmamız çok sayıda kişiye güvenle çalışabilecekleri düzenli iş olanağı sunmaktadır. Firmamızda çalışan herkesin kendini emniyette hissetmesi için gerekli iş güvenliği önlemlerini almakta kurumsal bir firmada çalışıyor olmanın güvenini yaşamalarını sağlamaktayız.

Vizyon

Nakliyat sektörünün teknolojiyi takip edilmediği takdirde çağın gerisinde kalacağını bilmekte ve bunun için de dinamik ekibimiz ile teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Vizyon sahibi firmamız garantili hizmet veriyor olması ile taşınmanın sizler için sorun değil memnun olunacak bir deneyim olmasını sağlamaktayız. Anlayışlı ve güler yüzlü olarak hizmet verirken aynı zamanda tüm hizmetlerimizi yetkili arkadaşlarımız ile koordine etmekte ve zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz. Verdiğimiz her sözde durmakta ve sektörün en güvenilir firması hangisi denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı başarmaktayız.

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.