Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızın güvende olacağı ve kısa sürede sonuçlanacak bir taşınma deneyimi yaşamanızı Bektaşoğlu Nakliyat olarak sağlamaktayız. Uzun yıllardır sektörde yer alan firmamız verdiği üstün kalitede hizmet ile her geçen gün daha çok talep almakta ve bu talepleri de işini severek yapan kişiler ile ekiplerini genişleterek yılın her günü vermeye devam etmektedir.

Taşınma stresi yaşanmasının en önemli nedenleri arasında bunun bütçeye getireceği büyük yük bulunmaktadır. Firmamızı tercih etmeniz halinde ise bu durum olmamakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak düşük kar marjı ile çalışan firmamız ile bütçenize uygun fiyatlar bulmanız mümkün olmaktadır. Size özel fiyat teklifimizi de evinize gelen yetkili arkadaşlarımız eşyaları gördükten ve gerekli bilgileri aldıktan sonra vermektedir. Uygun olduğunuz gün belirlenerek de o gün için taşınma planı oluşturulmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Üsküdar evden eve nakliyat hizmetimizde modern nakliyat yöntemleri kullanmakta ve eşyalar için üst düzey güvenlik önlemleri almaktayız. Taşınma günü evinize gelen ekiplerimizin bir kısmı yukarda eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemini gerçekleştirirken bir kısmı da portatif asansör sisteminin kurulumunu yapmakta ve taşınmaya hazır hale getirilen eşyaları bu asansör ile araçlara yüklemektedir. Yeni adrese ulaşan eşyalar gerekiyorsa yine asansör sistemi ile evinize alınmaktadır. Yüzde yüz memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.