Şehiriçi Nakliyat

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Şehir içi nakliyat sektörde en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. Çünkü evini ya da ofisini farklı nedenler ile insanlar başka bir adrese taşımak durumunda kalabilmektedirler. Bu taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi için de Bektaşoğlu Nakliyat olarak profesyonel ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde bunun bütçenize uygun maliyetler ile gerçekleşmesi için ilave ücret almadan adresinize bir ziyaret gerçekleştirmekte ve eşyaları yerinde görerek fiyat teklifimizi hazırlamaktayız. Teklifimizi onaylamanız halinde ise yılların deneyimi ile planlı olarak çalışmakta ve sorun yaşamanızı önlemekteyiz.

Taşınma sırasında en sıkıntı verici süreçlerden biri eşyaların toplanması ve yerleştirilmesidir. Firmamız bu konuda eğitim almış ekipleri ile paketleme ve ambalajlama desteği vermekte eşyaların toplanması işlemini yapmaktadır. İsteğiniz halinde yerleştirilmesi konusunda da yanınızda yer almaktadır. Paketleme öncesinde mobilyalar ve elektronik eşyalar firmamız ustaları tarafından sökülerek taşınma sırasında zarar görmesi önlenmektedir.

  

  

Asansörlü Nakliyat Yapmaktayız

Şehir içi nakliyat hizmetini İstanbul merkezli olan firmamız şehrimizde bu hizmeti almak isteyen kişilere verme noktasında asansörlü taşımacılık yapmakta ve bu şekilde yüksek binalarda yaşayan kişiler için taşınmayı sorun olmaktan çıkartmaktadır. Yeni yapılan binaların çok yüksek olduğunu bilerek firmamız da modern ve çok yüksek katlara ulaşan asansör sistemlerine sahip olmaktadır. Asansörlü taşımacılık yaparak taşınma süresini de kısaltmakta ve stres verici bir süreç olan taşınmayı kısa sürede sonuçlandırmaktadır.

İstanbul trafiğinin yoğun olması ile eşyaların araç içinde olduğu süre boyunca oluşacak sarsıntılardan etkilenmemesi için de araçların içlerini süngerle kaplamakta ve özel teknikler ile istiflemekteyiz. Profesyonel sürücülerin kullandığı araçları en kısa ve düzgün yollardan hedef noktaya ulaştırmakta ve yeni adresinde üst katlarda olması halinde asansör sistemlerini kullanmaya devam etmekteyiz.

Şehir içi nakliyat sırasında alınması gereken tüm önlemleri alıyor olmamıza rağmen bizim dışımızda nedenler ile çeşitli kazalar olabilmekte ve bu kazalar sırasında eşyaların hasar görmesi halinde ise bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde nakliyatın başlayacağı ve biteceği saat konusunda size bilgi vermekteyiz.

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.