Ofis Taşımacılığı

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Ofis taşımacılığı hizmetimiz ile İstanbul ilimizde bulunan ofislerinizin taşınması sırasında sorun yaşamanızı önlemekte ve ofis eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Ofis eşyalarının taşınması konusunda deneyimli ekiplerimiz ile profesyonel olarak hizmet vermekte ve işlerinizin aksamasını önlemek için 7/24 çalışmaktayız. Bu sayede de ofisleriniz kapalı kaldığı için zarar etmenizi önlemekteyiz. Bektaşoğlu Nakliyat olarak modern nakliyat yöntemleri ve deneyimli ekipler ile verdiğimiz üstün kalitede hizmet ile gün geçtikçe daha çok kişinin tercih ettiği bir firma olmaya devam etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir ve sizlerin memnun olmanızı sağlamak için eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamanın yanında ayrıca bütçenize uygun fiyatlar vermekteyiz. Ofisinizin taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde ücret almadan bir ziyaret gerçekleştirmekte ve eşyaları gördükten ve maliyeti belirleyecek diğer bilgileri aldıktan sonra ise bütçenizi zorlamayacak fiyat teklifimizi sunmaktayız. Planlı olarak çalışmakta ve taşınma sırasında ortaya çıkabilecek bütün aksilikler içinde önceden önlem almaktayız.

   

  

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetimizde uzman ekiplerimiz sıfır hata ile çalışmakta ve eşyaların nakliye sırasında zarar görmemesi için de bütün önlemleri almaktayız. Yetkili arkadaşlarımızın denetimi ile gerçekleştirilen nakliye hizmetimizi de şu şekilde vermekteyiz.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Bu şekilde eşyaların toplanması için vakit kaybı yaşanmasını önlemekteyiz. Her masanın eşyasını ayrı olarak toplayarak yerleşmesi sırasında sorun yaşanmasını da önlemekteyiz.
  • Asansörlü taşıma yapan firmamız ofisinizi üst katlarda olması halinde bina merdivenlerini kullanmamakta ve asansör sistemlerimizi kullanarak eşyaların konforlu olarak taşınması işlemini gerçekleştirmekteyiz.
  • İçleri süngerle kaplı kapalı kasa araçlar kullanmakta ve eşyaların araç içinde de güvende olmasını sağlamaktayız.

Ofis taşımacılığı hizmetimizi istin kalitede veriyor olmanın yanında sigortayı da asla ihmal etmemekte ve her müşterimize ilave ücretler almadan sigorta desteği vermekteyiz. Eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyor olmamız ile istenmeyen kazaların olması halinde ortaya çıkacak zararın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. İstanbul içinde olduğu gibi farklı bir şehre ofisinizi taşımanız gerektiğinde de ülkemizin her il ve ilçesine hizmet götürmekte memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız.

 

      

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.