Eşya Depolama

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Eşya depolama hizmetini ülkemizde ilk olarak vermeye başlayan Bektaşoğlu Nakliyat firmamız bu şekilde sektöre yenilikler getirmeye devam eden köklü bir firmadır. Dinamik bir ekip ile hizmet vermekte ve teknolojiyi yakından takip ederek eşyalarınızın bir süreliğine güvende olarak beklemesini istemeniz halinde bunu bütçenize uygun fiyatlar ile bulabilmenizi sağlamaktadır. Güvenli ve geniş depolarımızda eşyalarınız sizin istediğiniz süre boyunca bıraktığınız yeni halleri ile kalmaktadır. Eşyaların depolarımıza getirilmesinde ve istediğiniz tarihte de size teslim edilmesinde geniş ekiplerimiz ve yeni model araçlarımız ile yanınızda yer almaktayız.

Eşyaların adresinizden teslim alınması sırasında hem nakliyat sırasında hem de depolarda beklediği süre içinde tam bir koruma altında olması için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Ardından depolara getirdiğimiz eşyaları özel teknikler ile istiflemekte ve sizin alacağınız güne kadar koruma altında olmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızı almanız gerektiğinde ise bunu firmamıza bir hafta önceden bildirmeniz ile bizler de gerekli planlamayı yapmakta ve sorun yaşamadan eşyaları teslim etmekteyiz.

  

  

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama hizmetimiz ile bir süre kullanmayacağınız eşyalarınızın siz kullanana kadar güvende olarak kalmasını sağlarken bunun için uygun fiyatlı çözümler bulmanızı sağlamaktayız. Belli bir fiyat listesi ile hizmet vermemekte eşyanızı gördükten sonra size özel fiyat teklifleri hazırlamaktayız. Bu uygun fiyatlar ile eşyalarınızı depolarımıza yerleştirdiğinizde güvende olması için şu önlemleri almaktayız.

  • Depolarımızda havalandırma sistemi bulunmakta ve bu sayede nem ve küf gibi oluşumlara izin vermemekteyiz.
  • Düzenli olarak depoları ilaçlayarak böcek haşere oluşumunu önlemekteyiz.
  • Temizlik personelimiz depoları düzenli olarak temizlemekte ve toz gibi eşyalara zarar verecek oluşumlar önlenmektedir.
  • Sigortalı olarak depolama hizmetini vererek yangın, deprem ve sel gibi doğal afetler sırasında oluşacak hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız.

Eşya depolama hizmetini ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da veren firmamız geniş depoları ile çevre illerde yaşayan kişilerin de bu yönde ki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sizde ev ya da ofis eşyalarınızı bir süre kullanmayacaksanız bunları nereye bırakabilirim diye düşünüyorsanız firmamız ile telefonla ya da online olarak iletişime geçerek bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.