Kurumsal Taşımacılık

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Kurumsal taşımacılık hizmetini almak istediğinizde bunun için güvenilir bir nakliyat firması aradığınızda Bektaşoğlu Nakliyat firmamız köklü ve profesyonel ekipleri ile hizmet veren firma olarak yanınızda yer almaktadır. Özel uzmanlık isteyen bu hizmetin verilmesi için oluşturduğumuz ekiplerimiz ile pek çok kurumun sorun yaşamadan taşınabilmesini sağlamaktayız. Geniş müşteri portföyümüz ile gurur duymakla birlikte yeterli görmemekte ve daha çok kurumun sorun yaşamadan taşınabilmesi için yılın her günü şevkle çalışamaya devam etmekteyiz.

Profesyonel ve geniş ekiplere sahip olan firmamız ile iletişime geçmeniz halinde size özel fiyat teklifimizi sunabilmek için adresinize bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Bu ziyaret sırasında taşınacak olan eşyaların miktarını görmekte ve diğer bilgileri aldıktan sonra da fiyat teklifimizi sunmaktayız. Teklifimizi onaylamanızın ardından da taşınma planı oluşturmakta ve bu plan ile de sorun yaşamadan kurumun taşınmasını sağlamaktayız. Yetkili arkadaşlarımızın koordine ettiği taşınma sırasında en ufak bir hatanın bile olumsuz sonuçları olduğunu bilerek gerekli tüm önlemleri de almaktayız.

  

  

İstanbul Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık hizmetimizi güvenilir bir firma olarak verebiliyor olmamız deneyimli bir olmanın yanında eşyaları teslim aldığımız gibi yeni adrese taşıyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Ekibimizde ki tüm personel gerekli güvenlik taramalarından geçmiş ve işinde en iyi kişiler olarak bu hizmeti vermektedirler. Kurumunuzun taşınması gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Taşınma günü geniş ekipler ve yeterli sayıda araç ile gelmekte ve işimizi koordineli olarak yapmaktayız.
  • Paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi için önlem almaktayız. Kırılma ihtimali olan eşyalar için içleri köpüklü kutular kullanmaktayız.
  • Dosyalar ve önemli evrakların nakliye sırasında güvende olması için özel kilitli kasalar kullanmaktayız.
  • Asansörlü taşıma hizmetimiz ile üst katlarda olan eşyaların taşınma sırasında hasar görme riskini ortadan kaldırmaktayız.

Kurumsal taşımacılık hizmetini İstanbul merkezli olan firmamız şehir içinde ve şehir dışına taşınmanız gerektiğinde üstün kalitede vermekte ve memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır. Alınan bütün önlemlere rağmen olabilecek kazalar karşısında sizler gibi bizlerinde sıkıntı yaşamaması için de sigortalı nakliyat yapmaktayız. Firmamız ile online iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.