Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat hizmetini almanız gerektiğinde sektörde uzun yıllardır adının güvenle birlikte anılmasını sağlayan Bektaşoğlu Nakliyat firmamız üstün kalitede hizmet veriyor olması ile yanınızda yer almaktadır. Geniş ekiplerimiz ile kısa sürede yeni adresinize taşınmanızı sağlamakta ve eşyalarınızın güvenliği için de gerekli bütün önlemleri almaktayız.

Evinizi taşımanız gerektiğinde bütçenizin zorlanmasını önlemek için düşük kar marjı ile çalışan firmamız fiyat teklifini de telefonda değil ilave ücret almadan evinize yapacağı ziyaret ile vermektedir. Bu şekilde gereksiz maliyetlerin ortaya çıkması önlenmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmakta ve taşınma sonrasında ilave maliyetler ile asla karşınıza çıkmamaktayız.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Vermekteyiz

Sarıyer evden eve nakliyat hizmetinde eşyaların güvende olarak taşınması için en önemli nokta doğru teknik ve malzeme ile eşyaların paketleme ve ambalajlamasının yapılmasıdır. Firmamız da bu hizmeti verecek ekiplerini eğitimlerden geçirmekte işlerini sıfır hata ile yapmalarını sağlamaktadır. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyaları da içleri köpüklü kutulara yerleştirerek koruma düzeyini arttırmaktayız.

Dikkatle paketlemesini yaptığımız eşyalarınızı firmamızın sahip olduğu portatif asansör sistemleri ile evinizden alarak içleri süngerle kaplanmış kapalı kasa araçlarımıza yüklemekteyiz. Asansörlü taşıma yaparak koruma düzeyini arttırmanın yanında ayrıca taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız. Sigorta desteği vermekte ve eşyalarım zarar görürse ne yaparım endişesi yaşamanızı önlemekteyiz. İstanbul içinde ve yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde üstün kalitede hizmet almanızı sağlamaktayız.

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.