Hakkımızda

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Bektaşoğlu Nakliyat 1990 yılında evden eve nakliyat sektörüne girmiş bulunup geçen yıllarla birlikte hem tecrübe kazanmış hem saygın otoriter bir firma olmuştur. Firmamız halen ev , ofis , villa , fabrika , fuar ve banka taşımacılığı alanlarında hizmet vermektedir. Kalite politikamız gereği personellerini sürekli eğitmekte ve kullandığı malzemeleri sürekli olarak yenilemektedir

Firmamız Ev & Ofis & Villa & Fabrika taşımacılığı alanlarındasiz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Evden Eve Taşımacılık konusunda eğer ki sizde evinizi taşıtmak istiyorsanız Bektaşoğlu Evden Eve Nakliyat doğru bir tercih olacaktır. Çünkü en uygun ve cazip fiyatları siz müşterilerimize sunarak nakliyat işlemlerinizi son derece profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

Araçlarımız son model araçlar olup her nakliye öncesi ve sonrasında titizlikle temizlenmektedir. Evden eve nakliye için firmamıza ulaştığınızda firmamızın temsilcileri sizleri yanıtlayacaktır. Ücretsiz ekspertizimiz eşyalarınızı incelemek amacıyla sizi ziyarete gelmektedir.Bunun amacı ise eşyalarınız için neler gerekli olduğudur.

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.