Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp evden eve nakliyat hizmetimiz ile evinizi taşımanız gerektiğinde profesyonel kadromuz ile memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Her müşterimizin özel olduğunu bilmekte ve eşyalarının hasar görmeden taşınması için üst düzey koruma önlemleri almaktayız. Taşınmanın oluşturduğu stresin kısa sürede ortadan kalkması için de işimizi hızla sonuçlandırmaktayız.

Verdiğimiz üstün kalitede hizmete gelen taleplerin artmaya devam etmesi ile firmamız da büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Sizde evinizi taşımanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile almanın memnuniyetini yaşayabilirsiniz. Taşınmayı planlı olarak gerçekleştirmekte başlayacağı ve biteceği saat konusunda sizlere bilgi vermekteyiz. Yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile nakliyeyi gerçekleştirmekte ve sizlerin bu sırada zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.

Profesyonel Ekiplerimiz İle Hizmet Vermekteyiz

Eyüp evden eve nakliyat sırasında eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamak için kaliteli malzeme ve her eşyanın cinsine uygun olan tekniği kullanarak paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Bektaşoğlu Nakliyat firmamızın bünyesinde ki ustalar ile mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste de kurulması hizmetini vermekteyiz.

Koruma altına aldığımız eşyaları asansörlü taşıma yapan firmamız kendi asansör sistemleri ile araçlara yüklemekte ve merdivenlerden taşınması sırasında ortaya çıkacak riskleri ortadan kaldırmaktadır. Kapalı kasa, içleri süngerli araçlar ile nakliyeyi gerçekleştirmekte ve trafikte de eşyaların koruma altında olmasını sağlamaktayız. İstanbul merkezli firmamız şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti vermektedir.

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.