Paketleme Ve Ambalajlama

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde eşyaların güvende olmasını sağlamaktayız. Bektaşoğlu Nakliyat olarak tüm müşterilerimiz için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmak için TSE standardında kaliteli ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Ev eşyalarının farklı cinsleri olduğunu bilmekte ve bunun için de her eşya için uygun teknik ve malzeme kullanmaktayız. Firmamızın verdiği üstün kalitede hizmete gelen taleplerin artmaya devam etmesi ile de firmamız büyümeye devam etmektedir. Ekiplerimizi genişletirken de işini severek yapan kişileri seçmekle ve gerekli işbaşı eğitimini vermekteyiz. Bununla da yetinmemekte düzenli eğitimler ve testler ile işlerini sıfır hata ile yapmalarını önlemekteyiz.

Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde taşınma öncesinde adresinize bir ziyaret gerçekleştirmekte ve bu ziyaret sırasında eşyaların miktarını görmekte ve taşınma günü yeterli sayıda personel ile gelerek işimizi kısa sürede tamamlamaktayız. Verdiğimiz bu hizmet ile eşyaları toplamak için zaman kaybı yaşamanıza gerek kalmamakta ve sizler taşınma sırasında normal hayatınıza devam edebilmenizi sağlamaktayız.

  

  

Paketleme ve Ambalajlama Fiyatları

Paketleme ve ambalajlama hizmeti vermekte olan firmamız evini ve ofisini taşıması gereken kişiler için üstün kalitede hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetine önem veriyor olması ile de taşınmanız gerektiğinde bunun için yüksek maliyetler ödemenize gerek bırakmamaktadır. Bütçenize uygun fiyat tekliflerini adresinize ücret almadan yaptığımız ziyaret ile belirlemekte, paketleme ve ambalajlama için ilave ücretler almamaktayız.  Taşınma sırasında mobilyaların zarar görmemesi için demontajını yapmakta ve yeni adresinize taşınmasının ardından da montajını ustalarımız ile yapmaktayız. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyaları içleri köpüklü kutulara yerleştirmekte ve bu şekilde de koruma seviyesini arttırmaktayız.

Paketleme ve ambalajlama yaptığımız eşyaların güvende olarak araçlara yüklenmesi için üst katlarda olan eşyalar için asansörlü taşıma hizmetimizi sunmaktayız. Asansörler ile eşyaları içleri süngerle kaplanmış araçlara yüklemekteyiz. İstanbul merkezli firmamız şehrimizde ki tüm ilçelerde olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de yanınızda yer almaktadır. Firmamızın verdiği üstün kalitede hizmet ile eşyalarınızın güvende olacağı bir taşınma deneyimi yaşamak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.