Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat sırasında alacağınız profesyonel nakliyat hizmetini Bektaşoğlu nakliyat firmamız deneyimli ekipleri ile vermektedir. Evinizin taşınması sırasında yorulmanızı ve zaman kaybı yaşamanızı da firmamız geniş ekipleri ile hizmet veriyor olması ile sağlamaktadır. Uzun yıllardır yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyor olmamız sayesinde de gün geçtikçe daha çok kişinin tercih ettiği bir firma olmaktayız. Yetkili arkadaşlarımızın koordinasyonu ile gerçekleşen nakliyat sırasında ise sizlerin eşyaların başında beklemenize gerek olmamaktadır.

Üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile birleştirmeyi firmamız düşük kar marjı ile çalışarak sağlamakta ve her müşterimize özel uygun fiyatlı nakliyat çözümleri üretmekteyiz. İşimizi titizlikle yapmakta ve eşyaları görmeden asla telefonda fiyat vermemekteyiz. Firmamızı tercih etmeniz halinde de uygun olduğunuz gün için taşınma planı yaparak nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati bilmenizi sağlamaktayız.

Paketleme ve Ambalajlama Desteği Vermekteyiz

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetini vermekte olan firmamızı tercih etmeniz halinde sadece özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olmaktadır. Taşınma günü evinize gelen işinde uzman ekiplerimiz her eşyayı cinsine uygun kaliteli malzeme ile paketleme ve ambalajlama yaparak toplamakta ve taşınmaya hazır hale getirmektedir. Bunun ardından da üst katlarda oturuyor olmanız halinde binanın önüne getirilerek kurulmuş olan portatif asansör sistemlerimiz ile araçlara yüklemekteyiz. Yeni adresinize eşyaları taşıyarak işimizi tamamlamakta ve adresinizden ayrılmaktayız.

 

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.