Parça Eşya Taşıma

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Parça eşya taşıma hizmetimiz ile bir miktar ağır eşyasını farklı bir adrese göndermek isteyen kişilerin bunun için uygun çözümler bulmasını sağlamaktayız. Nakliyat sektöründe uzun yıllardır yer alan Bektaşoğlu Nakliyat firmamız edindiği deneyim ile üstün kalitede hizmet vermekte ve her müşterisi için özel nakliyat çözümleri üretmekteyiz. Bu hizmeti evini daha uygun fiyatlar ile taşımak isteyen kişiler olduğu gibi ayrıca yazlığına, öğrenci çocuğunun evine eşya göndermek isteyen kişiler daha çok talep etmekle birlikte farklı nedenle ile de parça eşyalarını başka bir adrese göndermek isteyen kişiler talep etmektedirler.

Firmamız için her müşterisi özeldir ve eşyalarını da kendi eşyamız gibi görmekte ve hasar görmeden taşınması için gerekli önlemleri almaktayız. Parça eşyanızı farklı bir adrese göndermek istediğinizde firmamızı tercih etmeniz halinde eşyaları adresinizden teslim almamız sırasında paketleme ve ambalajlama yaparak koruma altına almaktayız. Teslim aldığımız eşyaları istediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Eşyaların alınacağı ve teslim edileceği saatleri bildirerek bunun için uzun süre beklemenizi önlemekteyiz.

  

  

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanmak istediğinizde bunun için size özel fiyat çözümlerini eşyanızın miktarına ve gideceği adresin kaç kilometre uzakta olduğuna bağlı olarak vermekteyiz. Bu hizmetimizde aynı yöne gidecek farklı kişilerin eşyalarını tek bir araca yüklüyor olmamız ile maliyeti de oldukça düşürmeyi başarmaktayız. İstanbul merkezli firmamız buradan teslim aldığımız tüm eşyalarınızı istediğiniz il ve ilçeye hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Eşyaların araç içinde karışması gibi bir durumun söz konusu olmaması için yetkili arkadaşlarımız nakliyeyi denetlemektedir.

Parça eşya taşıma hizmetimizde eşyaların güvenli olarak taşınması için gerekli tüm önlemleri alıyor olmamıza rağmen istenmeyen kazaların olabileceğini bilmekte ve bunun içinde ilave önlem olarak sigortalı nakliyat yapmaktayız. Sigortayı eşyanın gerçek değerinden yaparak bir hasar oluşması halinde bunun sizin için sıkıntı olmasını önlemekteyiz. Çalışmayı seven dinamik bir ekip ile yılın her günü çalışmakta ve tüm müşterilerimizin ihtiyaç duydukları anda nakliyat hizmetini alabilmelerini sağlamaktayız. Sağladığımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile de sektörde en güvenilir firma olmayı başarmaktayız.

.

      

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.