Asansörlü Nakliyat

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Asansörlü Nakliyat son yıllarda nakliyat sektöründe eşyaların güvenle taşınması için geliştirilen yöntemler arasında yer almaktadır. Bektaşoğlu Nakliyat firmamız da sahip olduğu son teknolojiye sahip olan modern portatif yük asansörleri ile bu hizmeti vermektedir. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için üst düzey önlemler almaktadır. Taşınma sırasında eşyaların en çok zarar gördüğü yerler bina merdivenlerinden taşınması sırasında olmaktadır. Firmamız da bu sırada oluşacak risklerden eşyalarınızı korumak için Asansörlü Nakliyat yapmaktadır.

Asansörler ile eşyaların araçlara alınmasından önce ise kaliteli malzeme kullanılarak paketleme ve ambalajlama yapılmakta bu şekilde eşyaların güvenli olarak taşınması için gerekli önlemler alınmaktadır. Koruma altına alınan eşyalarda asansör sistemlerimize koyularak araçlara alınmaktadır. Firmamız çok yüksek katlara da yetişen özel asansörler ile hizmet vermekte ve bu sayede rezidans ve plazalarda yaşayan kişiler için taşınmayı sorun olmaktan çıkartmaktadır.

  

  

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü Nakliyat hizmetini firmamız üst katlarda oturan tüm müşterilerine vermekte ve bu şekilde eşyaların taşınma sırasında hasar görmesi önlenmektedir. Gerektiği durumlarda asansörlerimizi kullanmakta ve müşterilerimizden bu hizmetimiz için ayrıca ücret talep etmemekteyiz. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde taşınma öncesinde adresinize bir ziyaret gerçekleştirmekte ve bu ziyarette eşyaları gördükten sonra bütçenize uygun fiyat teklifimizi sunmaktayız. Bu teklifimiz kesin olmakta ve taşınma sonuçlandıktan sonra yeni masraflar ile karşılaşmanızı önlemekteyiz.

Eşyaların güvende olarak taşınması için Asansörlü Nakliyat yapmamız için ise binanın yapısının buna uygun olması gerekmektedir. Bina yapısı uygun olması halinde taşınma günü bina önüne getirilen asansörün kurulumu yapılmakta ve ardından da bir sorun olmadığını teyidi için test yapılmaktadır. Bu testin ardından da taşınma gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü Nakliyat hizmetini vermekte olan İstanbul merkezli olan firmamız şehrimizin bütün ilçelerinde yaşayan kişiler için hızla sonuçlanacak ve yüzde yüz memnun olacakları bir nakliyat süreci oluşturmaktadır. Her müşterimiz için özel nakliyat çözümleri bulmakta ve sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi online olarak müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile görüşerek alabilirsiniz.

 

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.