Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt evden eve nakliyat hizmetimiz ile ev taşımanın bütün stresinden ve yorgunluğundan kurtulmanızı memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Deneyimli bir firma olarak eşyaların hasar görmesini önleyecek tüm önlemleri almakta ve işimizi de kısa sürede tamamlamaktayız. Bektaşoğlu Nakliyat olarak verdiğimiz sözlerde durarak sektörün en güvenilir firması olmaktayız.

Eşyaların taşınma sırasında hasar görmemesi için koruma altına alınması şarttır ve firmamız alanında uzman ekipleriyle ve kaliteli malzeme kullanarak paketleme ve ambalajlama yapmaktadır. Bu şekilde koruma altına aldığımız eşyalarınızı da kapalı kasa, içleri süngerli araçlarımız ile hedef noktaya ulaştırmakta ve yeni evinize eşyalarınızı taşıyarak işimizi tamamlayarak evinizden ayrılmaktayız. Tüm süreci yetkili personelimizin koordinasyonu ile yürütmekte ve eşyaların başında beklemek zorunda kalmanızı önlemekteyiz.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Esenyurt evden eve nakliyat hizmetimizin gün geçtikçe daha çok talep görüyor olma nedenleri arasında hizmet kalitemizin yüksek olması kadar fiyatlarımızın da uygun olması bulunmaktadır. Firmamız her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve eşyalarınızı görmeden asla telefonda fiyat vermeyerek gereksiz maliyetler ile karşılaşmanıza izin vermemektedir.

İstanbul’da bulunan binaların büyük bölümünün çok katlı olması nedeniyle de müşterilerimizin eşyalarının güvenle taşınması için sahip olduğumuz modern asansör sistemleri ile asansörlü taşıma yapmaktayız. İlave ücretler almadan ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile sigortalı nakliyat yapmakta ve bu şekilde içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız.

 

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.