Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat ailesi yılların vermiş olduğu tecrübe ve hizmet aşkıyla sizlere nakliyat işinde kolaylık sağlamak istemiyle kurulmuştur. Firmamız Güzelyalı Nakliyat olarak geniş araç filomuz ve alanında tecrübeli ve donanımlı eleman kadromuz ile yurt içi, şehirler arası konut, işyeri, büro ve diğer nakliye işlerinize ek eşya depolama hizmetlerinizi de en güvenilir ve sorunsuz şekilde yerine getirmekteyiz. Geçmiş yılların bizlere vermiş olduğu birikim ve deneyim ile taşımacılık konusunda her zaman rakiplerimizin bir adım önünde bulunmaktayız. Eşyalarınızı taşırken hasar görmelerini engellemek için en uygun malzeme ve yöntemleri kullanarak taşınma sırasında güvenliği sağlıyoruz. Eşyalarınızın sigortalı taşınmasını sağlayarak, taşınma sırasında oluşabilecek herhangi tüm olumsuz durumun sonuçlarını sizin yerinize düşünüyoruz. Sağlamış olduğumuz geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak düşünülerek tasarlanmış ve ihtiyaca uygun bir şekilde üretilmiş araç kasaları ve içleri, bu hizmette gerekli ve tecrübeli kadromuz sayesinde sizlere zamanında, kusursuz ve büyük bir titizlik ile beraber, en iyi hizmeti sizlere sunmak adına büyük bir özveri içinde çalışıyoruz.

  Haftanın her günü saat 08.00 – 22.00 arası ofisimizde bize ulaşabilir, 7/24 ise telefonla iletişime geçebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet için buradayız.

Hizmetlerimiz

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Büro Nakliyat
  • Asansörlü Taşımacılık
  • Eşya Depolama
  • Parça Eşya Taşımacılığı
  • Kurumsal Taşımacılık

 

 

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.