Şifa Evden Eve Nakliyat

Şifa Evden Eve Nakliyat

Şifa evden eve nakliyat hizmetini profesyonel ekipleri ile üstün kalitede vermekte olan Bektaşoğlu Nakliyat firmamız yorulmanıza ve stres yaşamanıza gerek olmadan evinizi taşıyabilmenizi sağlamaktadır. Dinamik ekiplerimiz ile modern nakliyat yöntemlerini kullanarak verdiğimiz hizmetimizde eşyalar için maksimum koruma sağlamaktayız.

Nakliyat sektörünün hata kabul etmediğini bilmekte ve bunun için işinde en iyi olan tecrübeli kişiler ile hizmet vermekteyiz. Planlı çalışmanın yararlarını bilmekte ve bunun için evinizi taşımak için firmamızı tercih etmeniz halinde nakliyat öncesinde evinize ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Bu ziyaret ile bütçenize dost fiyat teklifimizi sunarken bir yandan da eşyaları görerek taşınma planı oluşturmaktayız.

Sigortalı Nakliyat Yapmaktayız

Şifa evden eve nakliyat hizmetimizde gerekli tüm önlemleri alıyor olmamıza rağmen olabilecek kazaları göz önüne alarak sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. İstanbul merkezli firmamız evinizi bütün ilçelere ve şehir dışına taşımanız gerektiğinde alanında uzman ekipleri ile şu şekilde hizmet vermektedir.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi yeni adreste kurulması işlemini firmamızın ustaları ile dikkatle gerçekleştirmekteyiz.
  • Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile evinizin üst katlarda olması halinde eşyaların merdivenlerden taşınma sırasında zarar görme riskini ortadan kaldırmak için kendi yük asansörlerimizi kullanmaktayız.
  • Araçlarımızın içlerini süngerle kaplayarak trafikte olabilecek sarsıntıların eşyalara zarar vermesini önlemekteyiz.
  • Nakliyatı tam söz verdiğimiz süre içinde tamamlayarak bekleyerek zaman kaybetmenizi önlemekte ve yeni adresinize sorun yaşamadan kısa zamanda taşınmanızı sağlamaktayız.
dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.