Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat hizmetinin yoğun olarak ihtiyaç duyulduğu bir yerdir ve Bektaşoğlu Nakliyat olarak ilçemizde yaşayan kişilerin taşınmaları gerektiğinde profesyonel ekiplerimiz ile yanlarında yer almaktayız. Verdiğimiz paketleme ve ambalajlama desteği ile eşyaları toplamanıza gerek kalmadığı gibi ayrıca maksimum koruma da sağlamaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını ve montajını firmamız ustaları ile yaparak bunun için ayrıca uğraşmanıza da gerek bırakmamaktayız.

Çok katlı binaların yoğun olduğu ilçemizde bütün müşterilerimize asansörlü nakliyat hizmetimizi sunmaktayız. Taşınma günü binanın önüne getirip kurduğumuz portatif asansör ile eşyaların hızla ve aynı zamanda güvenle nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Yeni adreste de gerekmesi halinde asansörlerimizi kullanmaya devam etmekteyiz.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz.

Beşiktaş evden eve nakliyat hizmetimizi üstün kalitede vermekte ve sizlerin sıkıntı yaşamanızı ise deneyimli olmamız ile gerekli önlemleri alarak önlemekteyiz. Taşınma sırasında firma olarak gerekli bütün önlemleri almakta bunun yanında İstanbul’un yoğun trafiğinde her an kaza olabileceğini bilerek sigortalı nakliyat yapmaktayız. Eşyaları gerçek değerinden sigortalamakta ve diğer firmalardan farkımızı ortaya koymaktayız.

Taşınma sırasında zaman kaybı yaşamanızı önlemek için nakliyatın her aşamasını yetkili arkadaşımızın denetiminde gerçekleştirmekte ve işlerin bir sorun olmadan yürümesini sağlamaktayız. İstanbul içinde bütün ilçelere olduğu gibi yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde de alanında uzman ekiplerimiz ile yanınızda yer almaktayız. Yılın her günü çalışarak taşınmak için en uygun olduğunuz gün hizmet alabilmenizi sağlamaktayız.

dernek.jpg
Egesur Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere üstün kalite nakliyat hizmetleri sunmamız ile tanınıyoruz. Yaklaşık 30 yıldan beri bu sektörün içinde olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla gelmiş olduğumuz bu seviyede, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmamız büyük pay almaktadır. Kaliteli hizmetlerin nasıl sunulacağını biliyoruz. Evinizi sorunsuz taşımak isterseniz hemen bize ulaşın.
bektasoglubeyazlogosu.png

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.